Guillem Coll Garcia
971611827
g.coll@imedea.uib-csic.es
Biodiversitat Animal i Microbiana
Vincent Combes
971611845
vcombes@imedea.uib-csic.es
Oceanografia i Canvi Global
Rotman Alejandro Criollo manjarrez
971610772
rotman.criollo@imedea.uib-csic.es
Oceanografia i Canvi Global
Lidia Cucala Garcia
971611408
lcucala@imedea.uib-csic.es
Oceanografia i Canvi Global
Silvia de Juan Mohan
971611845
silvia.dejuan@csic.es
Ecologia Marina
Jose Maria Disdier Gómez
971610829
jmdisdier@imedea.uib-csic.es
Ecologia Marina
Isabel Donoso Cuadrado
971611719
isa.donoso@imedea.uib-csic.es
Oceanografia i Canvi Global
Juan José Enseñat Pons
971610440
ensenyat@imedea.uib-csic.es
Tecnologies de la Informació i de la Comunicació
Susana Flecha Saura
971611807
susana.flecha@csic.es
Oceanografia i Canvi Global
Juan Salvador Font Muñoz
971611828
jfont@imedea.uib-csic.es
Ecologia Marina
Francisca Font Verdera
971610896
xfont@imedea.uib-csic.es
Ecologia Marina
Francisco Fuster Bejarano
971611719
ffuster@imedea.uib-csic.es
Adscrits a direcció
<<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >>120