Ismael Hernandez Carrasco
971611759
ihernandez@imedea.uib-csic.es
Oceanografia i Canvi Global
Sandra Hervias Parejo
971611719
shparejo@gmail.com
Oceanografia i Canvi Global
Hilmar Hinz
971611725
hhinz@imedea.uib-csic.es
Ecologia Marina
Esther Hoyo Alvarez
971610983
ehoyo@imedea.uib-csic.es
Ecologia Marina
Jose Manuel Igual Gómez
971610109
jm.igual@imedea.uib-csic.es
Instrumentació i suport de camp
Damián Jaume Llabrés
971611755
damiajaume@imedea.uib-csic.es
Biodiversitat Animal i Microbiana
Carlos Eduardo Juan Clar
971173425
cjuan@uib.es
Biodiversitat Animal i Microbiana
Mary Kane
971611844
mkkane@imedea.uib-csic.es
Ecologia Marina
Elka Georgieva Koleva
971610538
elka@imedea.uib-csic.es
Ecologia Marina
Aránzazu Lana Celaya
971610896
alana@imedea.uib-csic.es
Tecnologies de la Informació i de la Comunicació
Amparo Lazaro Castillo
971611756
amparo.lazaro@imedea.uib-csic.es
Oceanografia i Canvi Global
Pau Luque Lozano
971610983
pluque@imedea.uib-csic.es
Oceanografia i Canvi Global
<<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >>120