Anna Traveset Vilagines
971611718
atraveset@imedea.uib-csic.es
Oceanografia i Canvi Global
Idan Tuval Gefen
971611910
ituval@imedea.uib-csic.es
Ecologia Marina
Mercedes Urdiain Asensio
971611827, 971611915
mercedes.urdiain@uib.es
Microscopia, citometria i biologia molecular
Elisabet Verger Miralles
971610896
Oceanografia i Canvi Global
Pablo Vidal Ostenero
971610424
pvidal@imedea.uib-csic.es
Manteniment
Victor Vilarrasa Riaño
971611724
victor.vilarrasa@csic.es
Oceanografia i Canvi Global
Joaquin Vilchez Perez
971611908
joaquin.vilchez@uib.es
Administració
Bartomeu Viver Pizà
971611827
tviver@imedea.uib-csic.es
Biodiversitat Animal i Microbiana
Guillermo Vizoso Miquel del Solà
971611035
guille@imedea.uib-csic.es
Instrumentació i suport de camp
Lisa Wels Detzkeit
971611716
lwels@imedea.uib-csic.es
Ecologia Marina
Medea Zanoli
971611408
medea@imedea.uib-csic.es
Ecologia Marina
Luc Zorrilla
971611408
lzorrilla@imedea.uib-csic.es
Ecologia Marina
<<5 6 7 8 9 10>>120